PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108130}

Sky Kapitan i świat jutra

Sky Captain and the World of Tomorrow
5,8 13 216
ocen
5,8 10 1 13216
Sky Kapitan i świat jutra
powrót do forum filmu Sky Kapitan i świat jutra

wybaczcie ,może to dziwnie zabrzmi , ale jeszcze nigdy tak często nie patrzyłem na zegarek bedąc w kinie od bardzo dawna . Szmira najwyższych lotów , aż dziw bierze że Jude Law , Angelina Jolie i Gwineth Paltrow poszli na coś takiego .Cosik mi się wydaje że brak propozycji ( i kasiorki ) zmusił ich do zagrania w tym czymś . Nie jestem przeciwnikiem ekranizacji komiksów , zreszta było parę całkiem udanych , ale ten nie bardzo wyszedł . Zresztą po zakończeniu projekcji widzałem znudzone miny wychodzacych ( o dziwo nawet młodej widowni ) , co utwierdziło mnie tylko że nie byłem sam w negatywnej ocenie .
I jeszcze ten miekki obraz , strasznie mi przeszkadzał ( wiem miał oddać klimat lat 20-30 ) ale mi jakoś on nie leżał :( .

użytkownik usunięty
Yacek_2

Chyba przeceniasz lekko aspiracje obsady. Angeliny Jolie nie trzeba zmuszać do grania w gniotach. dała tego dowody... wielokrotnie.

True. Angelina w slabych filmach nie gra, jedynym wyjatkiem jest TR

Wracajac do filmu, nie jest nakrecony na podstawie komiksu. Jest rewolucyjny, wiec sie nie dziwie ze zdania sa mieszane. Wystarczy miec otwarty umysl na nowe rzeczy, troche z dziecka w sobie... i wtedy film wciaga
Pozatym Oscar za efekty specjalne

VvX

tak nawiasem mowiac to SK&tWoT jest nakrecony na podstawie komisku,o wielki znawco kina...

Yacek_2

Na szczęści nie musiałem tego kiczu oglądać w kinie, więc mogłem sobie nacisnąć "Pause" i zrobić mocną kawę by nie usnąć. To prawda, kilka razy przeszło mi przez głowę: "ale ładna grafika" - ale nic ponad to. Po tej szmirze byłem zmęczony, znużony i wściekły na stratę czasu. Pani Jolie mi nie żal, ale co tu robi Ribisi? Paltrow? Law? Zdecydowanie "omijać szerokim łukiem"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones